Ungdomsutvalget

Ungdomsutvalget på de forskjellige enhetene på verksområdet ved Hydro Aluminium Karmøy er en aktiv gruppe som arrangerer en rekke aktiviteter for ungdom (ungdom = til og med 35 år).

Leder/Ungdomstillitsvalgt er fullverdig medlem av AKF-styret.

Kontaktinfo:

Leder: Benedicte Sakkestad, Benedicte.Sakkestad@hydro.com  911 27 571  Elektrolyse AP 18

Nestleder: Daniel Frøyland, Daniel.Froyland@speira.com 458 68 538  Speira (Valseverket)

Sekretær: Benjamin Ocaya, Benjamin.Ocaya@hydro.com  452 91 206 Pressboltstøperiet

Kasserer: Camilla Apeland, Camilla.Apeland@hydro.com 993 62 930 Elektrolyse AP 18

Medlem: Arne Hordnes:  Arne.Hodnes@bilfinger.com 902 27 555 Bilfinger

Medlem: Asgeir Johnsen, Asgeir.Johnsen@hydro.com  412 59 845 Elektrolyse AP 18

Medlem: Futsum Mebrathu  Futsum.Mebrathu@hydro.com 955 57 891 KTP (Piloten)

Medlem: Emily Kvalavåg  Emily.Kvalavag@hydro.com   911 70 142 Elektrolyse AP 18

Medlem: Kristoffer Hemnes Kristoffer.Hemnes@hydro.com Elektrolyse AP 18 (tapping)